חולמים על עיניים ירוקות? כחולות? כל מה שכדאי לדעת על עדשות צבע

לצפייה בקטלוג עדשות הצבע >>

חולמים על עיניים ירוקות? כחולות? החלום הזה הנו כיום בהישג יד, וכול אחד יכול לשנות את גוון העיניים במהירות ובקלות ובעלויות השוות לכול כיס, זאת על ידי עשיית שימוש בעדשות צבע. מבית חברת Eye mazing מסבירים שעדשות מגע צבעוניות הנן, למעשה, עדשות מגע רגילות מבחינת החומרים שמהם עשויות, אך להבדיל מעדשות המגע הסטנדרטיות, הן כוללות גווני צבע שמסתירים את גוון העיניים המולד. 

השוק מציע כיום אינספור סוגים שונים של עדשות צבע, כגון עדשות מגע רכות יומיות או חודשיות, כמו גם עדשות מגע צבעוניות עם מספר, עם צילינדר וכן הלאה. ברשימה זו נמנות עדשות מגע צבעוניות FRESHLOOK COLORS, FRESHLOOK Colorblends ו- AIR OPTIX COLORS מבית המותג Alcon.

 

עדשות מגע חודשיות בטכנולוגיית הדפסה חדשנית

עדשות צבע מסדרת FRESHLOOK COLORS הן עדשות מגע חודשיות המתאימות לכול גווני העיניים, לרבות עיניים כהות, וכן למי שזקוקים לתיקון ראיה. עדשות המגע מיוצרות בטכנולוגיית הדפסה חדשנית, כאשר בכול עדשה ישנו שילוב של שלושה גוונים שונים, וכשמניחים את העדשה מעל לצבע הבסיס של העין, נוצרת אשליה של עיניים בגוון חדש. עדשות המגע מדגם זה משווקות ב- 6 צבעים: כחול ספיר, סגול, שקד, אפור מיסטי, כחול וירוק. 

עדשות צבע מסדרת FRESHLOOK Colorblends הנן אף הן עדשות מגע חודשיות, אך בשונה מסדרת FRESHLOOK COLORS, הן כוללות 12 גוונים שונים, שחלקם עדינים וטבעיים כמו שקד, חום ודבש, בעוד אחרים עזים במיוחד כגון סגול אמטיסט, טורקיז, אפור סטרלינג, כחול ספיר, כחול בריליאנט, ירוק ג'מסטון ועוד.

 

בדיקת ראייה מקיפה בטרם רכישת עדשות המגע

עדשות מגע חודשיות מומלצות במיוחד הן מסדרת AIR OPTIX COLORS, המיוצרות מסיליקון הידרוג'ל ונחשבות לעדשות צבע ה"נושמות" ביותר בתחום, זאת בשל מרכיב לחות מוגבר ועבירות חמצן גבוהה במיוחד, מה שמאפשר נוחות מרבית החל מהשימוש הראשון. 

ישנן גם עדשות צבע יומיות כמו אלו מסדרת FRESHLOOK One-Day, המשווקות אמנם בארבעה צבעים בלבד (אפור, כחול, ירוק ושקד), אך מתאימות אופטימלית למי שמעוניינים לשנות את גוון העיניים באירועים מיוחדים כמו שמחות משפחתיות, דייטים וכדומה. 

מחברת Eye mazing מדגישים שחשוב להקפיד ולבצע בדיקת ראייה מקיפה בטרם רכישת עדשות המגע, בעיקר מהסיבה שבהרכבת עדשות מגע אין את מרחק כפי שיש בין העיניים ועדשות המשקפיים (ורטקס דיסטנס), כך שכפועל יוצא מזה, המרשם למשקפיים שונה מזה של עדשות המגע.

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>

 

מה כדאי לדעת על עדשות צבע