זקוקים למשקפי מולטיפוקל ? כמה דברים שכדאי לכם לדעת

לקטלוג משקפי גברים >>

לקטלוג משקפי נשים >>

 

האופטומטריסט המליץ לכם על משקפי מולטיפוקל, אבל אתם לא בדיוק יודעים מה זה? מהבוטיק האינטרנטי Eye mazing מציינים שהמשקפיים הסטנדרטיים הנם חד-מוקדיים וממקדים את הראייה למרחק אחד ספציפי (קרוב או רחוק בהתאם לסוג העדשות והמספר). 

משקפי המולטיפוקל, לעומת זאת, מקנים מיקוד הן לראייה טובה למרחק (כמו לדוגמה בשעת הליכה ברחוב, נהיגה או צפייה בהצגה) והן לראייה טובה מקרוב (קריאה, שימוש בסלולר) ולעתים קרובות גם לטווח בינוני (עבודה מול מחשב שולחני ולפטופ). 

כך, שבמידה ונאלצתם עד כה לשאת עימכם לכל מקום כמה זוגות של משקפיים, ובכל פעם להרכיב זוג אחר בהתאם לצרכים המשתנים, שהרי משקפי מולטיפוקל מבטלים את הכורח הזה ובכך משפרים את איכות החיים.

 

למי מיועדים משקפי המולטיפוקל?

על פי רוב, בחלק העליון של משקפי מולטיפוקל מותאמת העדשה לראייה מרחוק, בעוד שבחלקה התחתון היא מתאימה לראייה מקרוב, וביניהם יש טווח ביניים המאפשר מיקוד לטווח הבינוני, מה שמאפשר מעבר נוח בין אורכי המיקוד השונים. עם זאת, מבנה המשקפיים ניתן לשינוי ולהתאמה אישית על פי הרגליו וצרכיו של הלקוח. 

משקפי מולטיפוקל מיועדים  מתאימים גם לאנשים הלוקים בקוצר ראיה ומרכיבים משקפי ראיה למרחק, ועם העלייה בגיל, בסביבות גילאי ה- 40 או יותר, הם מתחילים לחוש באופן הדרגתי בקושי גם בראיה מקרוב, מה שמאלץ אותם לעשות בו זמנית שימוש בשני זוגות משקפיים, וגם לאנשים הלוקים ברוחק ראייה ונזקקים מגיל 40 פחות או יותר למשקפיים לקרוב וגם לרחוק. אין עוררין על כך שמשקפי המולטיפוקל הופכים את ההתנהלות היומיומית לנוחה יותר ומובילים לשיפור משמעותי באיכות החיים. 

 

תקופת ההסתגלות אל משקפי המולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל מאפשרים לנהוג, לצפות בטלוויזיה או לקרוא עם זוג אחד בלבד של משקפיים ובזאת יתרונם הגדול. ואולם, אחד חסרונותיהם העיקריים של משקפי המולטיפוקל טמונים בהסתגלות אליהם. 

מחברת Eye mazing מסבירים שלמוח לוקח זמן ללמוד להשתמש במשקפיים באופן יעיל ומיטבי, ונדרש לו זמן להיכרות עם מגוון טווחי הראייה והזוויות השונות והיכולת לנצל כל חלק מהעדשות בצורה אופטימלית. בנוסף,  היום כל יצרני העדשות משקיעים בפיתוח עדשות חכמות וכמעט כל אדם יכול להתרגל למשקפי המולטיפוקל. 

כדאי לקנות במקום שנותן אחריות מלאה להסתגלות. אם לא תסתגלו לזוג משקפי מולטיפוקל תוכלו להחזירם ולקבל את כספכם בחזרה. משקפיים קונים רק כאשר יש פיקוח אופטימטרי מלא, עדשות תקניות ואיכותיות ואפשרות להחזרת המשקפיים. כך בחברת Eye mazing  מבטיחים להחזיר את מלוא הכסף בעבור משקפיים שלא התרגלתם אליהם. 

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>

 

משקפי מולטיפוקל