כל המידע לגבי עדשות מולטיפוקל מחירים

לקטלוג משקפי ראייה גברים > 

לקטלוג משקפי ראייה נשים >

 

עדשות מולטיפוקל הן עדשות מיוחדות המאפשרות ראייה לטווחים שונים. מולטי פירושו הרבה, פוקל פירושו מוקד, כך שבעברית עדשת המולטיפוקל נקראת עדשה רב מוקדית. כמוצר מורכב מאוד, באופן טבעי כאשר מחפשים עדשות מולטיפוקל מחירים חשוב למצוא את השילוב המנצח שבין איכות אופטומטרית למחיר מצוין.

 

משקפי מולטיפוקל: איך זה עובד

 עדשות המולטיפוקל בנויות בצורה מיוחדת, המזכירה מעין שעון חול. החלק העליון של העדשה מאפשר ראייה למרחק וישמש אותנו בעת נהיגה, הליכה, צפייה בסרט וכן הלאה. בחלקה האמצעי של העדשה נשתמש לצורך ראייה טובה למרחק בינוני כמו למשל בעבודה על המחשב, ובחלקה התחתון של העדשה נשתמש לראייה איכותית מקרוב כמו בקריאת ספר או שימוש בטלפון הנייד.

השימוש במשקפיים מולטיפוקליות מצריך הסתגלות להרגל חדש, כי על מנת לעבור בין אזורי העדשה השונים עלינו להסיט את המבט לכיוון המתאים. לאחר שמתרגלים, המעבר הופך אינטואיטיבי וטבעי. וכמובן שהיתרונות רבים: אין צורך להחזיק מספר זוגות משקפיים לשימושים שונים, קריאה, נהיגה, מחשב וכן הלאה, הכול נמצא באותו הזוג.

 

 איך בוחרים משקפיים באינטרנט

 קניית משקפיים באינטרנט היא קלה, נוחה ופשוטה ביותר. לפני הכול מתרווחים לכם בכורסא בבית, בשקט, עם כוס קפה. לא צריך לצאת אל הגשם השוטף בחורף או השמש הקופחת בקיץ, להיתקע בפקקים, לחפש חניה, לשלם עליה, ללכת, לחזור ולעבור לחנות הבאה. הכול קורה בנחת ובכיף.

החיפוש באתר מתחיל מהמסגרת. מוצאים בין שלל המסגרות היפיפיות שמחכות לכם את המסגרת שקולעת בדיוק לטעמכם, ומודדים אותה בממשק "נסה אותי". אם אתם מתלבטים בין כמה מסגרות אתם מוזמנים למדוד שוב ושוב. הכול קורה בקצב שלכם ללא שום לחץ או מבוכה.

לאחר שמצאתם את המסגרת המושלמת שלכם, אתם מזינים באתר את פרטי המרשם האופטומטרי עבור עדשות המולטיפוקל, והמשקפיים נכנסים לתהליך העבודה. שרית האופטומטריסטית המקצועית והנפלאה שלנו תלווה את כל התהליך מתחילתו ועד שהמשקפיים ייארזו וישלחו אליכם ללא דמי משלוח. יש לכם כמובן שלושים ימי הסתגלות להתרגל למשקפים החדשים שלכם או להחזירם ללא שאלות אם יש בכך צורך. אנו בחנות  Eye mazing נמצאים כאן לשירותכם לכל שאלה בנושא עדשות מולטיפוקל מחירים.

 

עדשות מולטיפוקל מחירים

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>