מחפשים משקפי שמש ? קבלו כמה טיפים טובים

משקפי שמש נשים >>

משקפי שמש גברים >>

 

מחפשים משקפי שמש אפנתיים? מותגי משקפיים כדוגמת רייבן או קרולינה למקה קיימים מזה עשרות שנים, כשלצדם ניתן למנות גם מעצבי אופנה מובילים ברחבי העולם שפרצו אל התחום ומשווקים משקפי שמש תחת המותג שלהם, בהם גוצ'י, ג'ורג'יו ארמני, דולצ'ה וגבאנה, כריסטיאן דיור, פראדה ואחרים. עם זאת, משקפי השמש הפכו במרוצת הזמן לאקססוריז חמים, עד שרבים מאיתנו נוטים לשכוח 

שמשקפי שמש נועדו לפני הכול לספק לעיניים הגנה מפני קרני השמש. עדשות המשקפיים מכילות חומר סינון להגנה מפני קרינה אולטרה סגולה. האמונה הרווחת בקרב רבים היא שככל שהעדשה כהה יותר כך עולה גם רמת ההגנה. מדובר למעשה בטעות נפוצה, מאחר וסינון הקרינה אינו נקבע לפי צבעה של העדשה אלא לפי איכותה.

 

מחפשים משקפי שמש? קבלו כמה טיפים טובים

מבית הבוטיק האינטרנטי למכירת משקפיים Eye mazing מסבירים שניתן למצוא בשוק משקפי שמש כהים שאינם בולעים כראוי את הקרינה בשל איכותם הירודה, ומנגד משקפי שמש בהירים שסופגים את הקרינה בצורה מלאה. חשוב לדעת שמשקפי שמש אשר אינם מסננים כראוי את הקרינה, עלולים להוביל לאורך הזמן לנזק לרקמות העין, ובפרט לקטרקט. מעבר לעניין הקרינה, ישנם לא מעט קריטריונים ששווה לבדוק בטרם בחירת משקפי השמש המושלמים, החל מאיכות העדשות והמסגרת ועד לתכתיבי האופנה והמחיר. בהקשר לאיכות עדשות, יש לבחון את ליטוש העדשה ולוודא שאין בה עיוותים, שכן העיוותים עלולים לגרום לא רק לכאבי ראש בטווח המיידי, אלא אף לפגיעה בראיה.

 

מחפשים משקפי שמש? קבלו כמה טיפים טובים

מבית Eye mazing מוסיפים שבאופן כללי, מוטב תמיד להעדיף משקפי שמש עם עדשות פולארויד, למניעת סנוורים והשתקפויות מאובייקטים מבריקים. פרט נוסף שכדאי, כאמור, לבדוק נוגע לאיכות המסגרת. המשקפיים הזולים מתאפיינים על פי רוב במסגרת בעלת הברגת פלסטיק פשוטה, וזו למעשה הסיבה לנטייתה של המסגרת להישבר במהירות. עם זאת, ניתן למצוא כיום מסגרות פלסטיק שהן איכותיות, גמישות וחזקות עם עמידות לאורך זמן. מעבר לכול אלו, מעצם היותם פריט אופנתי ומרכיב בלתי נפרד מהאמירה אישית והלוק שאנחנו מעוניינים לשדר, חשוב לא פחות לבחור במשקפיים המחמיאים לנו במיוחד, תוך התאמתם המלאה למבנה הפנים, לגוון עור והשיער, וכן לסוג האירוע שבו אנחנו עתידים לעשות בהם שימוש.

 

משקפי שמש