איך בוחרים משקפי שמש במבצע בתוך כל המבחר?

לקטלוג משקפי שמש גברים > 

לקטלוג משקפי שמש נשים >

 

מחפשים משקפי שמש במבצע? אם בעבר נאלצנו לשלם סכומים מרקיעי שחקים בעד זוג משקפי שמש ממותגים, שהרי הצטרפות של מותגים פרטיים אל ענף האופטיקה יחד עם יבוא מותגים מחו"ל הובילו לתחרות עיקשת בקרב השחקנים השונים, כשהמנצח האמתי במערכה הזו הוא על פי רוב הצרכן. 

ואכן, כול מי שמקליד בגוגל את הביטוי "משקפי שמש במבצע" עשוי למצוא דילים מפתים של 1+1, הנחות ענק של עד 70%, מבצע זוג שני בחצי מחיר וכן הלאה. אלא שכדאי תמיד לפקוח עיניים מאחר והמציאות בשטח מעט שונה, ולא אחת קורה שבחנויות של רשתות האופטיקה מתגלעים פערים של מאות שקלים ולעתים אף יותר בין הצעות דומות.

משקפי השמש נוצרו במקור עם המודעות לסכנות מחשיפה לקרינת השמש. קרם הגנה, כובעים רחבי שוליים, בדים מסנני קרינה ומשקפי שמש הפכו לפריטי חובה של כל מי שמבקש לשמור על בריאותו. עם השנים, פרצו משקפי השמש אל מעבר לרף הבריאותי והפכו לאקססוריז חמים מובילים, החל מכוכבים הוליוודיים שחומקים מעדשות הפפראצי ועד לכל מי שממצב את עצמו כבעל אמירה אופנתית אישית. לכן משקפי שמש במבצע הם משקפיים במחיר מצוין אך גם הרבה מעבר לכך.

 

תמחור בשיטות שונות

במקרים אחרים מגיע הלקוח אל חנות האופטיקה בעקבות פרסומות על משקפי שמש במבצע במחיר של כך וכך שקלים, אולם ברוב הפעמים הוא עוזב את החנות כשברשותו זוג משקפיים שרכש במחיר כפול. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Eye mazing מסבירים שאחת מהסיבות לכך נעוצה בשיטת התמחור השונה בין רשתות האופטיקה למיניהן. 

אחת הדרכים להמחיש זאת היא התמקדות במשקפי שמש אופטיים של מותג כלשהו מדגם מסוים עם עדשות בצבע מדורג. השוואה בין כמה מרשתות האופטיקה יכולה לגלות פערי מחירים לא מבוטלים עבור אותו המוצר. אלא שהמחירים הללו אין בהם בכדי ללמד על המחיר הסופי, שכן ברשתות אחדות עשוי התמחור לכלול בתוכו הן את המסגרת והן את העדשות האופטיות, בעוד שברשתות אחרות העדשות או המסגרת כרוכות בתוספת מחיר.

 

פרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר

כך קורה לא אחת שרשת אופטיקה כלשהי שהייתה בנקודת הפתיחה שלה הזולה והאטרקטיבית ביותר, הפכה בסיכומו של דבר ליקרה ביותר. מעבר לכך, במהלך החיפוש אחר משקפי שמש במבצע, ובפרט כשמדובר במשקפי שמש אופטיים, כדאי לקחת בחשבון שישנם עוד מגוון רחב של פרמטרים המשפיעים על המחיר, כמו האם מדובר במשקפי ראיה קריאה או במשקפי מולטיפוקל, שכן משקפי מולטיפוקל הן בתוספת מחיר של כמה מאות שקלים ולעתים אף יותר. 

פרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר הם סוג העדשה והציפוי. בין סוגי העדשות ניתן למנות את העדשות הסטנדרטיות, וכן עדשות דקות, דקות מאוד ופרימיום, ובקטגוריית הציפויים ישנן עדשות שמש בצבע מלא, בצבע בגימור מראה או צבע מדורג, וכן עדשות מתכהות בשמש, אנטי רפלקס או הגנה ממסכים, כשכול אחד מהפרמטרים הללו עשוי להשפיע על המחיר.

 

 

משקפי שמש במבצע | Eye mazing

 

משקפי שמש במבצע: האיכות

כמו כל מוצר, משקפי שמש איכותיים נמדדים לפני הכול באיכות שלהם. אם מדובר על משקפיים עם עדשות רגילות, חשוב לבחור מסגרת חזקה ואיכותית שתישאר אתכם לטווח ארוך, ואם מדובר על משקפי שמש ראייה, חשוב לוודא שאתם רוכשים אותם מחנות אופטית מקצועית שתייצר עבורכם משקפיים באיכות מעולה. 

התהליך פשוט – אתם בוחרים את המסגרת, מזינים את הנתונים של המרשם האופטומטרי שלכם, והמשקפיים נכנסים לתהליך ההפקה המקצועי שלנו ובפיקוח צמוד של שרית האופטומטריסטית המובילה שלנו.

 

ההתאמה לפנים שלכם

מסגרות רבות יכולות להיות מאוד אופנתיות ולהיראות נהדר, אך לא בהכרח להיות ההתאמה המושלמת שתוציא מכם את המיטב. לכן כמו בכל פריט, אביזר או בגד אופנתי, ובפרט כשמדובר על משקפיים, אין כמו מראה עיניים, תרתי משמע. 

אתם מוזמנים להיכנס לממשק "נסה אותי" באתר, לנסות ולמדוד עוד ועוד, עד שתגיעו להתאמה המושלמת שלכם. דווקא בנוחות הזו מהבית, ללא הפרעות, הסחות דעת או לחץ כלשהו ממישהו אחר סביבכם, אתם יכולים להיכנס למצב הכי נינוח ואמתי עם עצמכם ולזהות את המסגרת שאכן מחמיאה לכם ביותר בתוך ההיצע הרחב שקיים.

 

קניות רק באינטרנט

מהפיכת הקניות באינטרנט מתבטאת במלוא הכוח דווקא בתחום האופטי. אם פעם מחירי המשקפיים בכלל ומשקפי השמש בפרט הרקיעו שחקים, הרי שהיום המצב שונה. יש לכך כמה סיבות עיקריות: ראשית, שליטתם הבלתי מעורערת של מותגי משקפי השמש הבינלאומיים התערערה רשמית עם כניסתן של חברות אחרות, איכותיות לא פחות בעיקר דרך הרשת. שנית, החיסכון העצום בעלויות החזקת חנות פיסית, מאפשר לנו בחנות Eye mazing להגיש לכם  משקפי שמש במבצע באיכות מעולה ובמחירים מצוינים.