איך בוחרים משקפי שמש במבצע בתוך כל המבחר?

לקטלוג משקפי שמש גברים > 

לקטלוג משקפי שמש נשים >

 

משקפי השמש נוצרו במקור עם המודעות לסכנות מחשיפה לקרינת השמש. קרם הגנה, כובעים רחבי שוליים, בדים מסנני קרינה ומשקפי שמש הפכו לפריטי חובה של כל מי שמבקש לשמור על בריאותו. עם השנים, פרצו משקפי השמש אל מעבר לרף הבריאותי והפכו לאקססוריז חמים מובילים, החל מכוכבים הוליוודיים שחומקים מעדשות הפפראצי ועד לכל מי שממצב את עצמו כבעל אמירה אופנתית אישית. לכן משקפי שמש במבצע הם משקפיים במחיר מצוין אך גם הרבה מעבר לכך.

 

משקפי שמש במבצע

 

משקפי שמש במבצע: האיכות

כמו כל מוצר, משקפי שמש איכותיים נמדדים לפני הכול באיכות שלהם. אם מדובר על משקפיים עם עדשות רגילות, חשוב לבחור מסגרת חזקה ואיכותית שתישאר אתכם לטווח ארוך, ואם מדובר על משקפי שמש ראייה, חשוב לוודא שאתם רוכשים אותם מחנות אופטית מקצועית שתייצר עבורכם משקפיים באיכות מעולה. 

התהליך פשוט – אתם בוחרים את המסגרת, מזינים את הנתונים של המרשם האופטומטרי שלכם, והמשקפיים נכנסים לתהליך ההפקה המקצועי שלנו ובפיקוח צמוד של שרית האופטומטריסטית המובילה שלנו.

 

ההתאמה לפנים שלכם

מסגרות רבות יכולות להיות מאוד אופנתיות ולהיראות נהדר, אך לא בהכרח להיות ההתאמה המושלמת שתוציא מכם את המיטב. לכן כמו בכל פריט, אביזר או בגד אופנתי, ובפרט כשמדובר על משקפיים, אין כמו מראה עיניים, תרתי משמע. 

אתם מוזמנים להיכנס לממשק "נסה אותי" באתר, לנסות ולמדוד עוד ועוד, עד שתגיעו להתאמה המושלמת שלכם. דווקא בנוחות הזו מהבית, ללא הפרעות, הסחות דעת או לחץ כלשהו ממישהו אחר סביבכם, אתם יכולים להיכנס למצב הכי נינוח ואמתי עם עצמכם ולזהות את המסגרת שאכן מחמיאה לכם ביותר בתוך ההיצע הרחב שקיים.

 

קניות רק באינטרנט

מהפיכת הקניות באינטרנט מתבטאת במלוא הכוח דווקא בתחום האופטי. אם פעם מחירי המשקפיים בכלל ומשקפי השמש בפרט הרקיעו שחקים, הרי שהיום המצב שונה. יש לכך כמה סיבות עיקריות: ראשית, שליטתם הבלתי מעורערת של מותגי משקפי השמש הבינלאומיים התערערה רשמית עם כניסתן של חברות אחרות, איכותיות לא פחות בעיקר דרך הרשת. שנית, החיסכון העצום בעלויות החזקת חנות פיסית, מאפשר לנו בחנות Eye mazing להגיש לכם  משקפי שמש במבצע באיכות מעולה ובמחירים מצוינים.