התחזית לשנת 2019: משקפיים עגולות הן כאן כדי להישאר

לקטלוג משקפי ראייה גברים > 

לקטלוג משקפי ראייה נשים >

 

הן אמנם נראות כלקוחות הישר מסרט או אירוע של שנות הסיקסטיז השמחות והתמימות של המאה העשרים, אבל הטרנד הכובש של משקפיים עגולות נמצא כאן כדי להישאר. נראה שאין יותר קלאסי ומתאים למסגרת משקפיים מהצורה העגולה. בסיסית ופשוטה מצד אחד, יוצרת מראה מתוחכם וייחודי מהצד השני. אז אם אתם מחפשים משקפיים בעלי מסגרת עגולה ויפיפייה, זה הזמן להתחיל לטייל ולנדוד בין המסגרות השוות ביותר אצלנו באתר Eye mazing. אתם מוזמנים למדוד, לחייך ולנסות בלי שום הגבלה.

 

מהפיכת המחירים כבר כאן

מהפיכת הקניות, המוצרים והמחירים, חיה ובועטת, ונכנסת בימים אלו לשיאה. וגם בהקשר הזה רשת האינטרנט חוללה את המפנה המשמעותי ביותר. אם פעם נסענו למרחקים בקצוות שונים בעיר, בשמש ובגשם חיפשנו חניה וכיתתנו רגליים עד שהגענו לחנות פיסית במרכז העיר או בקניון רועש והומה אדם, אז לא עוד. בשיא הנוחות, במזגן, עם כוס קפה מהבית, אתם נכנסים לאתר מעולה, ובודקים את כל המסגרות הכי יפות שליקטנו למענכם. לא עוד חיפוש פיסי מתיש אלא חוויה כיפית וקלילה.

כמובן שגם בהיבט המחיר יש לכך השלכות עצומות. כשלא צריכים להוציא את כל ההוצאות האדירות הכרוכות בהחזקת חנות פיסית, אפשר לחתוך את פערי התיווך ולתת ללקוחות מוצרים מעולים במחירי מינימום. כך תמצאו אצלנו במחירים האטרקטיביים ביותר, מסגרות בעבודת יד או בחיתוך לייזר, מסגרות מחומר טבעי כמו עץ ובסגנון וינטג' אומנותי ייחודי. לכל מסגרת האמירה המיוחדת שלה ואתם רק צריכים לחפש את ההתאמה הנפלאה שלכם בתוך המגוון הרחב.

 

משקפיים עגולות התהליך האופטי 

לאחר שניסיתם ומדדתם בממשק "נסה אותי" ובחרתם את המסגרת המתאימה לכם, אתם מזינים באתר את פרטי המרשם האופטומטרי שלכם, והמשקפיים נכנסים לתהליך ההפקה. כל זוג מופק תחת פיקוח אוטומטריסטי מקצועי צמוד, וכל העדשות שלנו הן בעלות תו תקן ישראל ועומדות בתקנים המחמירים ביותר. 

מטרתנו היא לספק ללקוחותינו משקפי ראייה ומשקפי שמש באיכות מובילה, בעיצובים מדהימים ובמחיר האטרקטיבי ביותר. אז אם אתם מחפשים משקפיים עגולות, זה הזמן להיכנס לאתר ולמצוא את המשקפיים שלכם.

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>

 

משקפיים עגולות