2019 בפתח: מסגרות משקפיים אופנתיות

מסגרות משקפיים אופנתיות

לקטלוג משקפי ראייה גברים > 

לקטלוג משקפי ראייה נשים >

 

בעיצומו של המילניום השלישי ובשיא עידן ההייטק, נראה שדווקא הרטרו הוא המלך הבלתי מעורער בתחום עיצובי המשקפיים. אמנם יש עוד מספר עיצובים בולטים בתום האופייניים דווקא להיום ומתבצעים בחיתוכי לייזר עדינים ובטכנולוגיה המתקדמת של שנת 2019, אך בכל זאת נראה שבתחום מסגרות משקפיים אופנתיות לשנת 2019, שנות השישים, השבעים והשמונים קרובות אלינו מתמיד. 

מסגרות משקפיים אופנתיות בעיצוב עגול

באופן כללי סגנון המסגרת העגולה דומיננטי מאוד היום. משקפיים בעלי נוכחות חזקה, בולטת ואמירה אופנתית עוצמתית התופסת מקום של כבוד על פנינו. בסגנון העגול ניתן למצוא משקפי פלסטיק בעלי מסגרת עבה וחזקה או משקפיים עגולים בעלי מסגרת מתכת דקיקה. לכל אחד מהם אופי שונה, אך בכל מקרה המסגרת העגולה היא בעלת דומיננטיות ונוכחות רבה על הפנים.

הסגנון המזכיר אולי יותר מכל את הכוכבים ההוליוודיים של שנות השמונים הוא הגשר הכפול שבו קו נוסף מעל למסגרת העגולה מתווסף ויוצר מראה דומיננטי אף יותר. מסגרת זו תופסת גם השנה מקום משמעותי בקולקציות של החברות המובילות.

חיתוכי לייזר מדויקים וספורטיביות מנצחת

בעזרת חיתוכי לייזר בטכנולוגיות מתקדמות, מייצרים היום מסגרות פלסטיק בעלת נוכחות דקיקה, מעודנת, אלגנטית ומרשימה מאוד. מסגרות אלו משתלבות עם מוטות מתכת ובעלות מראה הייטקי, אורבאני ועכשווי בשונה ממראה הרטרו.

לסיכום, מסגרות משקפיים אופנתיות בשנת 2019 נעות על טווח מאוד רחב של סגנונות, חומרים ודגמים, וכל אחד ימצא בהם את הזוג המושלם עבורו לכל מצב ומטרה. אנו בחברת Eye mazing נמצאים לשירותכם בכל רגע במטרה לעזור לכם למצוא את המסגרות המושלמות שלכם במחיר האטרקטיבי ביותר ובשירות מושלם. אם אתם מתלבטים, הפעילו את ממשק try on ופשוט בדקו איך זה נראה עליכם בפועל.לאחר שתבחרו את המסגרת שלכם ותצרפו את המרשם, המשקפיים שלכם ייוצרו במסלול אישי וישלחו אליכם עד הבית.

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>