מותגי משקפי שמש יוקרתיים: מהפכה בגישה ובמחיר

מותגי משקפי שמש יוקרתייםלקטלוג משקפי שמש

 

משקפי השמש התחילו את דרכם כפריט שימושי שמטרתו להגן על הגוף מפני קרינת השמש המזיקה, אך הפכו עם הזמן לפריט אופנתי הכרחי המגדיר סגנון ואמירה אישית. הם משתלבים במסלולי הדוגמנות המובילים בעולם, מסמלים את הסתתרותם המתבלטת של כוכבי הוליווד מעיני המצלמה וההמון ומהווים סמל סטטוס של ממש. אז כל מה שרציתם לדעת על אקססוריז החובה האולטימטיבי בארון שלכם: מותגי משקפי שמש יוקרתיים שגם ימתגו אתכם בדיוק במראה שאתם מחפשים וגם יתנו לכם מענה אופטי איכותי.

המותגים המובילים

די מדהים לגלות שכל מותגי המשקפיים החזקים בעולם ובהם Oakley , Oliver Peoples,Ray-Ban,Vogue,  Eyewear  ועוד שייכים כולם לחברת ענק בינלאומית אחת שנקראת לוקסוטיקה ובסיסה באיטליה. בנוסף לכל אלו, לוקסוטיקה גם מייצרת משקפי שמש עבור מגוון ענק של מעצבי אפנה בינלאומיים ידועים כמו ג'ורג'יו ארמני, שאנל, דולצ'ה וגבאנה, DKNY, ראלף לורן, פראדה והרשימה עוד ארוכה. 

דרך מותגים אלו מוביל לוקסוטיקה ברחבי העולם את האמירה האופנתית המובילה בתחום משקפי השמש עם תצוגות האופנה היוקרתיות, ומככבת בתערוכות האופטיקה המובילות במילאנו, הונג קונג ופריז. כדי להיות מעודכנים בכל האמירות החמות ביותר בתחום חובה להשתתף בתערוכות אלו ולהביא את מיטב המסגרות.

מותגי משקפי שמש יוקרתיים המהפכה

שליטה בלתי מעורערת זו הכתיבה לאורך השנים שמירה של רף מחירים גבוה ביותר בתחום משקפי השמש והליכה המונית אחר מספר מותגים מובילים. יחד עם זאת היום גם בשוק משקפי השמש ומשקפי הראייה, כמו בכל יתר התחומים, מתפתח שינוי שקט ועוצמתי ברחבי העולם. את מדפי הזכוכית, תאורת הנאון ורצפת הקרמיקה בחנויות האופטיקה הפיזיות, מחליפות בבטחה חנויות אינטרנטיות המספקות לצרכן את המותגים המוכרים לצד מוצרים איכותיים לא פחות במחירים שווים לכל נפש.

אצלנו בארץ מובילה Eye mazing את מהפכת האיכות והמחירים הזו עם מגוון רחב של משקפיים החל מהמותגים הידועים ועד למסגרות עבודת יד ייחודיות מכל חומרי הגלם שתוכלו לחשוב עליהם כמו עץ, פלסטיק, מתכת ועוד. מותגי משקפי שמש יוקרתייםהם לא רק משקפיים של המותגים הידועים, אלא משקפיים איכותיים בעיצוב מדהים ובמחיר הוגן שתוכלו להזמין ולקבל בקלות עד הבית ללא כל פערי תיווך.