מבצע משקפי שמש לנשים ולגברים

לקטלוג משקפי שמש גברים > 

לקטלוג משקפי שמש נשים >

משקפי שמשמשקפי שמש הם בדיוק הפריט שעושה את ההבדל ונותן לכם את הלוק שחיפשתם. הם כמובן מגנים על הגוף מקרינת השמש, אך יש להם עוד משמעות הרבה יותר רחבה. הם נמצאים במרכז הפנים ומשפיעים על המראה, על מה שאתם משדרים ועל הרושם הראשוני שאתם עושים. לכן מבצע משקפי שמש איכותי הוא שילוב בין מוצר מעולה שמתאים לכם באופן מושלם לפנים וללוק, ובין שורת מחיר מנצחת.

 

מבצע משקפי שמש: היתרון של קניות באתר

 

היתרון הכפול והמדהים של קניות באינטרנט הוא כמובן השילוב שבין נוחות שיא למחיר מנצח. מהבית, דרך הנייד או המחשב האישי שלכם, עם כוס קפה ומזגן, אתם עוברים בנחת בין כל האפשרויות. אין צורך לצאת לפקקים ולפיח, לחפש חניה ולנדוד בין אינספור חנויות ברחובות ובקניונים. קליק אחד ואתם כבר בתוך החנות.

כמובן שגם בשורת המחיר הבשורה מנצחת, כי חנות אינטרנטית היא חופשיה מכל ההוצאות השוטפות והבלתי נגמרות של חנות רגילה: שכירות, ארנונה, חשמל וכן הלאה. כך פערי התיווך נחתכים ודרך האינטרנט אתם יכולים לרכוש משקפיים יפיפיים במחירים מעולים.

 

איך מודדים

 

בממשק "נסה אותי" באתר, אתם יכולים למדוד ולנסות כל זוג שתרצו, להחליף ולנסות שוב ושוב. ללא מבוכה, המתנה או המולה סביבכם, אתם מנסים בנחת עד שאתם מגיעים לתוצאה המושלמת. אם אתם מחפשים משקפיים לילדים, תגלו שהחוויה הזו יכולה להיות כיפית ומשעשעת במיוחד, ויכולה להפוך את התהליך כולו לרגוע ונעים הרבה יותר.

 

משקפי שמש ראייה

 

אם אתם זקוקים למשקפי שמש ראייה, עליכם רק לבחור את המסגרת שאתם רוצים, להזין את הפרטים של המרשם האופטומטרי שלכם, והמשקפיים כבר נכנסים לתהליך העבודה. שרית האופטומטריסטית תלווה באופן אישי את התהליך כך שתקבלו משקפיים מעולים במחיר מעולה לא פחות. ואם מאיזושהי סיבה תרצו להחזיר את המשקפיים, יש לכם שלושים יום לעשות את זה.

לסיכום אם אתם מחפשים מבצע משקפי שמש, אתם מוזמנים ליהנות אצלנו באתר ממגוון דגמים יפיפיים במחירים מנצחים, להזמין מהבית וגם לקבל אותם ללא דמי משלוח. ואם יש לכם שאלות, אנו בחברת Eye mazing מחכים לכם תמיד גם בטלפון.

 

איך לבחור מבצע משקפי שמש: הגנה על העיניים, יופי ומחיר

רבים חושבים שמשקפי שמש הם בעיקר אביזר אופנתי, שמשווה לנו את הלוק הרצוי. אך משקפי שמש הם לפני הכול מוצר בריאותי שמגן על העיניים שלנו. לכן כשבודקים מבצע משקפי שמש חשוב לבדוק את איכות העדשות ולא להתמקד רק בעיצוב או במחיר. יש לבדוק את התווית המצורפת ולוודא כי רמת ההגנה מלאה, כלומר בשיעור של 100%-99%, ומגנה מפני שני סוגי הקרינה האולטרה סגולית: קרינה מסוג A וקרינה מסוג B.

 

הנזקים שעלולה לגרום קרינת השמש לעינינו

ככלל, הקרינה המזיקה עלולה לגרום לנזקים זמניים ואפילו לקבועים, לא רק לעור שלנו אלא גם לעיניים ולראייה. חשיפת יתר ממושכת, למשל לאחר שהות בים או סקי, עלולה לגרום לכווייה זמנית בקרנית. חשיפה ממושכת לאורך שנים עלולה לעורר התפתחות קטרקט, ויש לדעת שלאחר ניתוח קטרקט העין חשופה יותר לפגיעה כתוצאה מקרינת השמש שכן העדשה המלאכותית המושתלת מסננת פחות את הקרינה.

חשיפה ממושכת עלולה לגרום לסרטן העור הסובב את העיניים ולסרטן העפעפיים, ובנוסף לכך לפטריגיום שהיא ריקמה הגדלה על העין ועלולה להפריע לראייה. המקולה, הנקודה שבה הראייה שלנו היא החדה ביותר, עלולה אף היא להיפגע כתוצאה מחשיפה בלתי מבוקרת לשמש.

 

הקריטריונים הבריאותיים בבחירת מבצע משקפי שמש

כאמור, כאשר בודקים מבצע משקפי שמש חשוב לוודא שמצורפת תווית המעידה על איכותם הגבוהה, ועל הגנה מלאה מקרינה. על עדשות המשקפיים להיות גדולות, לכסות שטח נרחב, ולהיות ממוקמות בצמוד לעיניים על מנת שלא לאפשר חדירת קרניים מזיקות מהצד או מלמעלה. 

אם אתם עוסקים בספורט שיוצר חשיפה גבוהה וממושכת לשמש כמו גלישה או סקי, עליכם לבחור משקפיים בעלי הגנה גבוהה באופן מיוחד. אפקט בעייתי נוסף של קרינת השמש הוא סינוור, לכן יש לבחור עדשות מקוטבות המונעות את אפקט הסינוור מהשמש.

 

איך קונים משקפי שמש דרך האינטרנט

אם אתם זקוקים למשקפי שמש ראייה, הזינו את פרטי המרשם האופטומטרי שלכם באתר Eye mazing, והצוות המקצועי שלנו יכן עבורכם בדיוק את העדשות להן אתם זקוקים. מצאו בין מגוון המסגרות היפיפיות באתר שלנו את המסגרת המתאימה לכם, ואם אתם מתלבטים, מדדו אותה באמצעות ממשק המדידה הוירטואלית. כך תקנו מבצע משקפי שמש אופנתיים, בריאותיים ובנוחות מהבית שלכם.