מבצע משקפי ראייה עד לבית הלקוח

מבצע משקפי ראייה | EYE MAZINGלקטלוג משקפי ראייה גברים > 

לקטלוג משקפי ראייה נשים >

 

 

הזמנה והכנה של משקפי ראייה איננה דבר פשוט. משקפי ראייה מותאמים היטב משפרים מאד את איכות החיים. רבים אינם יודעים, אבל משקפיים שאינן מותאמות לצרכי המשתמש, עלולות לגרום לא מעט בעיות. עם הבעיות כאמור ניתן למנות כאבי ראש, הרגשה של תשישות ורצון עז להקיא. בנוסף, עלולה להיווצר בעיה של סחרחורות והרגשה כללית רעה, בדומה לשפעת. אנו מציעים לכם מבצע משקפי ראייה במחירים אטרקטיביים ובהתאמה אישית לצרכים של הלקוח ולהעדפות שלו.

התאמה באמצעות אופטומטריסט או רכישה באינטרנט

עד לפני שנים ספורות, הדרך הבטוחה להתאמה נכונה של משקפיים, היתה באמצעות אופטומטריסט מומחה. האופטומטריסט היה אחראי גם לבדיקת הראייה וגם להתאמת המשקפיים בהתאם לתוצאות שלה. זה המקום להזכיר, שבדיקת ראייה איננה באה בשום פנים ואופן במקום בדיקת עיניים, שהיא דבר אחר לגמרי ונועדה למטרות אחרות. מצד שני, רופא עיניים גם לא יבצע בדרך כלל בדיקת ראייה, אם היא לא קשורה לבדיקת העיניים.

נכון להיום, אפשר לנתק בין הבדיקה עצמה לבין הזמנת משקפי הראייה. את הבדיקה מבצעים אצל האופטומטריסט, ומקבלים את התוצאות שלה. את התוצאות האלה ניתן להעביר אלינו, ולקבל משקפי ראייה מותאמות. המחירים של משקפי ראייה מותאמות בשיטה הזאת הם נמוכים בעשרות אחוזים מאלה שגובים האופטיקאים. זאת, בייחוד לאור העובדה שבימים אלה מתקיים מבצע משקפי ראייה באתר, שעשוי להוזיל עוד יותר את המחיר לצרכן.

מה כולל מבצע משקפי ראייה

מבצע משקפי ראייה כאמור חל על מסגרות איכותיות, העומדות בכל התקנים המחמירים בתחום. המבצע חל גם על עדשות איכותיות, העומדות הן בתקנים הבין לאומיים והן בתקן הישראלי. ואם בכך לא די – אחד היתרונות העיקריים של הקנייה טמון באפשרות להחזיר את המוצר בתוך תקופה קצובה, בהתאם לחוקק, ללא מכשולים וללא שאלות.

אם יש לך צורך במשקפיים חדשים, או אם יש לך רצון להחליף או לשנות מראה, או להכין משקפיים רזרביות על כל מקרה, חברת איי מייזינג (Eye mazing) היא המקום הנכון עבורך. מבצע משקפי ראייה שלנו נותן לך הזדמנות לקבל את האיכות הגבוהה ביותר, במחיר הנמוךביותר ובהתאמה אישית. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות את הצעד הנכון לבריאות ולחיסכון.