הזמנת משקפיים באינטרנט בלי לקום מהכיסא

הזמנת משקפיים באינטרנט

לקטלוג משקפי ראייה גברים > 

לקטלוג משקפי ראייה נשים >

 

אחד החידושים המרעישים בתחום האופטיקה הינה האפשרות לבצע הזמנת משקפיים באינטרנט בלי לקום מהכיסא ובלי להתאמץ. התאמת משקפיים, תחום שעד לא מכבר היה נחלתם של מביני דבר בלבד ובגדר נעלם גדול לכל אחד אחר, הפך בשנים האחרונות לנגיש לכולם. השיפורים והשינויים הטכנולוגיים, יחד עם האפשרות לבצע פעולות מדויקות באמצעות האינטרנט וללא מגע יד אדם, הפכו את האפשרות לביצוע בזמנה כאמור לריאלית.

כיצד הגענו להזמנת משקפיים באמצעות האינטרנט

ההיכרות עם הנושא הרחב של תיקון הראייה קיימת מזה מאות שנים. מאז המאה הארבע עשזרה נעשה שימוש הולך וגובר במשקפיים. ככל שהתפתחה הטכנולוגיה, התאפשרה הפקת עדשות מתאימות גם לסובלים מליקויי ראייה חמורים במיוחד. ואולם עדיין, גם במספרים הקטנים וגם בהעדר צילינדר, היה הליך התאמת המשקפיים מצד אחד והבנייה שלהן מצד שני, מסובך למדיי ויקר מאד.

בעשורים האחרונים, חלו התפתחויות טכנולוגיות מרשימות, שהפכו את הליך הבנייה של משקפיים לקל ופשוט יותר, כיון שחלקו הגדול מבוצע על ידי מחשבים. זאת ועוד - התהליך הוזל במידה ניכרת באמצעות שימוש בחומרה זולה יותר ובאפשרות להכין מראש כמות גדולה של משקפיים עם עדשות מותאמות במספרים שונים. נכון להיום ניתן למדוד משקפי ראייה ולהתאים אותן גם בחנויות שהעיסוק המרכזי שלהן איננו אופטיקה דווקא. השלב הבא, הזמנת משקפיים באינטרנט, הוא רק המשך טבעי לתהליך המתמשך הזה.

הזמנת משקפיים באינטרנט– בעיות ופתרונן

כשמדובר במספרים "רגילים" ובהעדר בעיות מיוחדות, אין גם בעיה מיוחדת לבצע הזמנת משקפיים באינטרנט. הבעיה מתחילה כאשר בנוסף לליקוי הנפוץ, נוצר עיוות בקרנית, שאיננו מאפשר ראייה מדויקת. הקימור הזה קרוי השפה העממית "צילינדר", ונחשב עד לאחרונה לבעיה שניתנת לפתרון רק על ידי בעל מקצוע. ואולם האפשרות לייצר משקפיים בהתאמה אישית במהירות פותרת גם את הבעיה הזאת. כל מה שנדרש הוא המרשם שהתקבל בבדיקת ראייה פשוטה, שבמרבית המקרים יכלול גם את ה"צילינדר". 

חברת איי מיזינג (Eye mazing) נמנית עם המתקדמות בתחום. החברה מציעה אפשרות לבצע הזמנת משקפיים באינטרנט, בהתאם למרשם שיסופק על ידי הלקוח. ניתן לבחור את המסגרת ואת סוג העדשות, והמשקפיים מגיעים עד הבית. כדאי ליצור קשר כעת, ולעשות צעד חשוב לקדמה ולחיים קלים יותר. 

 

לחוות דעת ממטופלים אמיתיים, היכנסו עכשיו >>

יש לכם שאלות? רוצים לקבוע תור? צרו איתנו קשר >>