מתכננים לרכוש עדשות מגע צבעוניות? כמה דברים שחשוב שתדעו

לכל עדשות המגע >> 

 

יוצאים לדייט ראשון? מתכוננים לאירוע משפחתי משמעותי? מעוניינים לשדרג את הלוק ולהמם את כולם? עדשות מגע צבעוניות הפכו בשנים האחרונות לטרנד כובש שהולך ומתפשט בקרב נשים צעירות ונערות רבות, אבל לא רק. כול מי שחלם על עיניים בגוון טורקיז כמו אליזבת טיילור או עיניים חתוליות ירוקות יכול כיום להגשים את חלומו. 

אלא מה, עדשות מגע צבעוניות נתפסות אצל רבים כתוספת קוסמטית לשדרוג המראה, בדיוק כמו האודם, הסומק והמסקרה, ובפרט עדשות מגע שאינן מיועדות לתיקון הראייה, והדבר שמחזק את התפיסה השגויה הזו הוא שעדשות מגע נמכרות לכל דורש ובכול מקום, החל מבתי מרקחת ורשתות הפארם, ועד לחנויות קוסמטיקה ותחנות דלק.

 

חשיבות בדיקת העיניים אצל אופטומטריסט או רופא עיניים

מבית חברת Eye mazing מציינים שהשוק מוצף בעדשות מגע צבעוניות והן נמכרות באופן חסר אחריות, ללא פיקוח רפואי וללא בדיקה, מדידה והדרכה, והדבר הזה עלול לא אחד לגבות מחיר הרסני במיוחד, החל משריטות בעין וגרימת זיהומים וצלקות בעקבות שימוש בעדשות שאינן מותאמות, דרך פגיעה בקרנית העין, כיבים ורקמות צלקתיות, ועד לנזקים בלתי הפיכים ועיוורון. 

לפיכך, גם אם מדובר בעדשות מגע צבעוניות חד פעמיות ואו ניחנים בראייה מושלמת, חובה לגשת לבדיקת עיניים אצל רופא עיניים כדי למדוד כל עין ולהתאים להן את העדשות הנכונות. 

מתכננים לרכוש עדשות מגע צבעוניות | Eye mazing

הנחיות לשימוש נכון ולטיפול בעדשות המגע

בין אם מתכננים לרכוש עדשות מגע צבעוניות לצורך שימוש חד פעמי באירוע מיוחד או להרכיבן על בסיס קבוע לכול אורך השנה, חובה לגשת תחילה לאופטומטריסט מוסמך או רופא עיניים כדי לעבור בדיקת התאמה מקצועית ולקבל מרשם תקף, הנחיות והדרכה לשימוש נכון ולטיפול בעדשות המגע. יש לרכוש את עדשות המגע במקום מוכר ומורשה בלבד.

חשוב להקפיד ולשמור על הוראות ההרכבה, הגבלת השימוש ואופן הטיפול השוטף ותחזוקת העדשות. כמו כן, במידה והשימוש בעדשות המגע הנו יומיומי קבוע, יש לערוך בדיקות מעקב תקופתיות. מעבר לכך, בכול מקרה של נפיחות, אדמומיות, אי נוחות בעת השימוש, כאב או הפרשות מהעין, חובה להסיר מיד את העדשות ולהגיע בהקדם לבדיקה רפואית.

עדשות מגע צבעוניות לגיוון מראה הפנים

עדשות מגע הפכו כבר מזמן לפריט משמעותי עבור אנשים הזקוקים לתיקון ראיה באופן קבוע. עדשות המגע משמשות כתחליף למשקפים ועושות את עבודתן בתיקון הראיה באופן דיסקרטי, כך שלא רואים על הפנים של האדם שיש לו אמצעי לתיקון ראיה. עבור אנשים רבים אמצעי זה הוא ממש הצלה, מכיוון ששימוש במשקפים פוגע באופן משמעותי במראה החיצוני שלהם או בנוחות שלהם בתפקוד היומיומי. עם השנים, גם לכלי רפואי זה נוספו ממדים חדשים וכיום ניתן להשתמש בעדשות מגע צבעוניות לא רק לתיקון הראיה, אלא גם לשינוי המראה החיצוני. עדשות מגע צבעוניות לגיוון מראה הפנים הפכו למצרך שרבים נוהגים להשתמש בו לשיפור ושינוי המראה החיצוני שלהם.

בשביל מה צריך עדשות מגע

עדשות מגע משמשות לתיקון ראיה במקום שימוש במשקפים. עדשות מגע הן מוצר מגוון וניתן להשתמש בהן בדרכים שונות, למשל: יש כאלה שמשתמשים בהן באופן קבוע ויומיומי ויש כאלה שמשתמשים בהן רק באירועים מיוחדים. בהתאם, ניתן להשיג עדשות מגע לשימוש יומיומי, שבועי או חודשי. עדשות מגע שונות עשויות חומרים שונים, החל מעדשות קשות מפלסטיק קשיח, עדשות רכות המכילות הידרוג'ל או סיליקון ועדשות היברידיות. לכל אחד מסוגים אלו יתרונות וחסרונות, תלוי בתיקון הראיה הנדרש ואופן השימוש המועדף.

עדשות מגע צבעוניות – גם תיקון ראיה וגם שיפור המראה החיצוני

עדשות מגע צבעוניות התפתחו לאחר שהשימוש בעדשות המגע הרגילות תפס תאוצה. עדשות מגע צבעוניות הן בעצם שניים במחיר אחד – גם עדשות שמתקנות את הראיה וגם עדשות שמאפשרות החלפה של צבע העיניים וגיוון המראה האסתטי של הפנים. שינוי צבע העיניים הודות לעדשה לא פוגע בראיה או בתיקון הראיה שעושות העדשות, אלא רק מוסיף נופך חדש ומעניין. למען האמת, לא רק מי שצריך לתקן את הראיה יכול להשתמש בהן, אלא כל מי שרוצה לשפר את המראה החיצוני שלו יכול להשתמש בעדשות מגע צבעוניות לגיוון מראה הפנים.

עדשות מגע צבעוניות לגיוון מראה הפנים – כאן אצלנו באתר

אנו ב- Eye mazing – בוטיק משקפיים אונליין דואגים לעיניים שלכם גם מרחוק. הודות לאתר האינטראקטיבי שלנו, תוכלו להזמין לכם עדשות מגע צבעוניות לגיוון מראה הפנים והעיניים ללא מאמץ. גם מהכורסא בבית, תוכלו לסמוך שאנחנו נביא לכם את המוצרים הטובים ביותר בשוק עד אליכם הביתה וביניהם כמובן – עדשות מגע צבעוניות, איכותיות ויפות